Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: Theme
es: Tema

en: Created
es: Creado

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Optional
es: Opcional

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Terms and conditions
es: Términos y condiciones

en: Country code
es: Código de país

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
es: Las transacciones sólo se pueden procesar en una de las monedas que se listan.
