Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Created
fi: Luotu

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
