Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Theme
hu: Smink

en: Created
hu: Létrehozva

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Terms and conditions
hu: Használati feltételek

en: Country code
hu: Országkód

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: Shipped
hu: Kiszállítva
