Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Created
pl: Utworzono

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Currency code
pl: Kod waluty
