Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Created
ru: Создано

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Optional
ru: Необязательно

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Country code
ru: Код страны

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: Shipped
ru: Отправлен
