Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Created
sk: Vytvorené

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: Shipped
sk: Odoslané
