Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์
