Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Created
ar: الإنشاء

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Optional
ar: اختياري
