Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Created
be: Створана

en: Optional
be: Неабавязковы
