Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Created
ca: Creat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Optional
ca: Opcional

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.
