Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος
