Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Created
et: Loodud

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Optional
et: Valikuline

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Country code
et: Riigikood

en: Currency code
et: Valuuta kood
