Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Created
hr: Stvoreno

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Currency code
hr: Kod valute
