Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Created
ja: 作成

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Optional
ja: 任意

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Country code
ja: 国コード

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ja: トランザクションはリストされた通貨のうち1つだけで処理できます。
