Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Created
jv: Digawé

en: Optional
jv: Ora kudu
