Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
