Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Optional
ne: ऐच्छिक
