Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Optional
ps: اختياري
