Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Optional
sl: Neobvezno
