Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Optional
sq: Me dëshirë
