Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Theme
uk: Тема

en: Created
uk: Створено

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Split
uk: Розділити

en: Country code
uk: Код країни

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: Shipped
uk: Доставлене
