Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Created
vi: Tạo bởi

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Split
vi: Xẻ

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ
