Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
