Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Entity
el: Οντότητα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Entity ID
el: ID οντότητας
