Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Commerce
es: Comercio

en: Entity
es: Entidad

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Entity ID
es: ID de entidad
