Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
