Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
