Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Entity
gl: Entidade

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Entity ID
gl: ID da entidade
