Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: User ID
it: ID utente

en: Entity
it: Entità

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Entity ID
it: ID Entità
