Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Entity
ja: エンティティ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Entity ID
ja: エンティティID
