Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Entity
oc: Entitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
