Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Entity
pl: Encja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Entity ID
pl: ID encji
