Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Commerce
ru: Торговля

en: Entity
ru: Сущность

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
