Paystack Payment Field (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Entity
tr: Nesne

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
