Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Entity
az: Entiti

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
