Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Entity
be: Сутнасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
