Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Entity
ca: Entitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
