Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Commerce
fa: تجارت

en: Entity
fa: عنصر

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
