Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Entity
hi: इकाई

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
