Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Commerce
hu: Bolt

en: Entity
hu: Entitás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
