Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Entity
lt: Esybė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
