Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Entity
nl: Entiteit

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
