Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Commerce
sk: Obchod

en: Entity
sk: Entita

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Entity ID
sk: ID Entity
