Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Entity
sv: Objekt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
