Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
