Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Entity
ar: الكيان

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
