Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Default
de: Standard

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Entity
de: Entität

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Button Text
de: Button-Text

en: Transaction Date
de: Transaktionsdatum

en: Entity ID
de: Entitäts-ID
