Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Entity
et: Olem

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Entity ID
et: Olemi ID
