Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Entity
he: יישות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
