Paystack Payment Field (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Entity
id: Entitas

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Entity ID
id: ID Entitas
